תיקונים ושדרוגים במטבח

הרחבה והכנה של נישה, מדפים, שדרוג המגירה, טריקה שקטה ועוד

אתם רוצים לבצע שינוי במטבח, אך התשתית הקיימת מקשה זאת. מה עושים? מרימים טלפון לעודד ומספרים מה השינוי שאתם זקוקים לו. הטאצ' של עודד כבר יעשה את כל היתר ביעילות ובאסתטיות. אין שום סיבה להוציא 80 אלף שקל על מטבח חדש – הכל בר תיקון ונעשה במקצועיות הגבוהה ביותר ובהתאמה מושלמת לדרישות ולצרכי הלקוח.

האפשרויות לשינויים במטבח הן רבות:

  • הרחבת נישה או אזור במטבח – החלפת מכשיר חשמלי קיים במכשיר גדול יותר דורש יצירת חלל או נישה גדולים יותר. לשם כך דרושה עבודת נגרות של חיתוך אסתטי ומקצועי.
  • הכנת נישה חדשה במטבח – הכנה למקרר, למדיח או לתנור. אפשר לעשות הכל בלי להרוס את המטבח ובלי להשקיע הון תועפות בשיפוץ.
  • מדפים פנימיים על דלתות הארון – ארונות עמוקים מדי הם לא שימושיים, הפתרון של עודד הוא גם יעיל וגם אסתטי: מדפים פנימיים על דלתות הארון מגדילים את תכולתו ונראים נהדר.
  • שדרוג המגירה: יצירת מנגנון של פתיחה מלאה – מאפשר הוצאה של המגירה עד הסוף ומגדיל את המשקל שהמגירה יכולה לשאת לעד 150 ק"ג. זאת באמצעות התקנת מסילות וצירים חזקים.
  • החלפת צירים ומסילות לטריקה שקטה – אלמנטים חדשים ומשוכללים שישפרו את הפונקציונליות של המטבח.
  • תיקון או התקנה של קרוסלה – קרסולה מסתובבת שניתן להניח עליה סירים ומחבתות היא מקור לבעיות תכופות. תיקון צירים ופתרונות למדפים נשלפים תסדר לכם מחדש את האחסון במטבח.
  • תיקון עץ רקוב באזור הכיור – נזילה שלא מטופלת יוצרת עובש ורטיבות הדורשת החלפה של העץ. איש מקצוע ממוצע ימליץ להחליף בגלל דבר זה את כל המטבח, אך תקלה זו ניתנת לתיקון באופן נקודתי ויעיל ללא צורך בהוצאות נוספות. רק צריך ווינטאצ' קצר של מומחה עץ ונגרות.

 

אני עוסק גם בתיקונים נוספים, דוגמת: תיקון רהיטים ישנים, תיקון דלתות הזזה, תיקון מסילות חלון ועוד.

אני מאמין, שבמקום לשבור, לזרוק ולשלם כסף רב ומשאבים על רהיט חדש, אפשר להחליף, לחדש ולשפץ – התוצאה לרוב יכולה להיות מעוצבת, אסתטית ואפילו איכותית יותר ממוצר חדש.

הכנת מטבח למקרר יותר גדול

הכנת מטבח למדיח

החלפת צירים, החלפת מנגנוני מסילות, הוספת מדפים

שחזור דלתות זכוכית, החלפת זכוכית וחידוש צבע דהוי

שחזור רטיבות מתחת לכיור. ניקוי עובש והחלפת עצים רקובים עקב נזילה במטבח

אשמח לסייע ולייעץ - טופס השארת פרטים: