דלת ההזזה שלכם זקוקה לתיקון? הנה כמה סיבות מדוע כדאי לתקן אותה ולא לקנות חדשה!

לא אחת, אנו נתקלים בדלת תקועה, חלון חורק, ידית מעצבנת או משקוף עקום ותוהים מה עלינו לעשות - האם להחליף את הרהיט? או שאולי להיעזר בשירותיו של נגר מקצועי ולשמר את הקיים? אני סבור, כי במקרים רבים תיקון הדלת או הרהיט השבור זו הדרך העדיפה, להלן מספר סיבות:

תיקון דלתות הזזה חוסך כסף – והמון!

בעוד שרכישת דלת הזזה חדשה עלולה לעלות אלפי ואף עשרות אלפי שקלים, תיקון דלתות הזזה ממגוון סוגים עשוי לחסוך לכם אלפי שקלים. עשרות שנים במקצוע לימדו אותי כי כמעט כל דלת ניתנת לתיקון ושדרוג. תיקון הדלת או הרהיט יכול לחסוך לכם זמן ומשאבים רבים המושקעים בבחירת הדלתות, מדידה, בחירת חומר הייצור והמתנה לקבלת המשלוח. כמו כן, דלת חדשה מעץ עלולה כ-60,000 ₪ ואף יותר.

בשנה האחרונה, פנתה אלי חברת מלונות מפורסמת אשר כמעט והחליפה מאות דלתות ישנות וחורקות. לאחר מספר ימי עבודה ותיקונים מינוריים הצלחנו לחסוך לחברה כסף וזמן רב.

כמעט תמיד הבעיה ממנה חוששים לקוחותיי אינה כה רצינית והיא מסתכמת בפעולות פשוטות כמו: כיוון או קיצור הדלת, תיקון המשקוף, תיקון מנגנוני הזזה או טריקה, שיוף ועוד.

במידה והדלת "סובלת" מבעיה רצינית יותר, ניתן לרתך, להחליף ולפתור את הבעיה באופן יעיל, מקצועי ומהיר!

תיקון דלתות הזזה משמר את האיכות

חשוב להבין כי דלתות עתיקות רבות הן דלתות שנבחרו, יוצרו והותקנו בקפידה על ידי מיטב המומחים.

דלתות הזזה רבות יוצרו מעץ מלא ואיכותי – חומר גלם נצרך אשר נעלם מן העולם בשנים האחרונות.

החברות הגדולות כמעט ולא מוכרות דלתות מעץ אמיתי ואיכותי ופעמים רבות מציעות חומרים חליפיים אשר אינם עומדים באיכותן המיטבית של דלתות עץ, שימוש בחומרים אלו עלול להוביל לפגמי איכות, ריקבון ושברים חדשות לבקרים ואלו אשר כן מוכרות דלתות מעץ, דורשות מחיר גבוה מאוד.

יש לכם דלת מעץ מלא בבית? המלצתי החמה היא לתקנה ולשמר את האיכות והאותנטיות שזו מביאה, מעבר לכך  – אני מאמין כי שום דלת מפלסטיק לא תצליח להעניק את החום, היופי והאנרגיה שמביאה דלת עתיקה, מתוחזקת ומשומרת.

 

תיקון דלתות משמר את הערך והסיפור מאחורי הדלת

הדלת שלכם מעלה בכם סיפורים נוסטלגיים מהמשפחה והשורשים? לא אחת, לריהוט שלנו יש ערך רגשי מהותי עבורנו – סיפור מהחיים של הסבים, רהיט משפחתי העובר מדור לדור ועוד דוגמאות…

תיקון רהיטים ישנים בכלל ותיקון דלתות בפרט טומן בחובו לא רק חסכון אלא גם שימור הערכים, הזיכרונות, הרגשות והסיפורים המצויים ברהיטים הללו.

 

תיקון דלתות הוא הזדמנות אקולוגית

בעולם בו רכישה מתבצעת בדקות ספורות, רהיטים, בגדים וציוד נרכשים כהרף עין, ללא מחשבה על הצורך האמיתי והסביבה. בחירה בתיקון דלתות ושימור רהיטים ישנים נותנת יד לעולם הנגרות האקולוגית אשר שומרת על הסביבה והעולם שלנו. כל רכישה של מוצר לעץ עולה לסביבה בכריתת עצים ופגיעה בבית הגידול של חיות רבות דוגמת – לוטרות, לטאות, דבורים ועוד. נכון להיום, כ-42 מיליון עצים נכרתים מדי יום (לפי המגזין המדעי –'Nature'), אני מאמין כי אם יש ביכולתנו להציל אפילו עץ אחד, עלינו לנצל את ההזדמנות ולהאריך את חיי כדור הארץ שלנו.

לסיכום, בין אם מדובר בדירות חדשות, ישנות או דירות בעלות פרמטרים מיוחדים ובין אם תזדקקו לשתילת דלת, שיפור האטימות, חידוש הצבע, תיקון המסילה ועוד.

אני מזמין אותך ליהנות מעבודה אסתטית, פונקציונאלית ומקצועית המותאמת לצורך המדויק שלך!

כאשר בעל מקצוע ממליץ לך להחליף את החלונות והדלתות, הוא פשוט לא מעוניין או יכול לספק פתרון אחר.

אני מציע להימנע מהחלפה והריסה ולעבור לשיפור ושימור הקיים.

עודד –  050-7322970

אשמח לסייע ולייעץ - טופס השארת פרטים: