שיפוץ דלתות עץ עתיקות

לגרד, לשייף, לנקות, לטפל ולחשוף את היופי שמסתתר בדלתות הישנות

מתחת לשכבות של צבע ולקה שנמרחו במשך שנים על גבי שנים, מסתתרות דלתות יפהפיות מעץ מלא שכבר לא עושים כמותן. כמו עם מכוניות ענתיקות, מדובר בפריט לאספנים ששווה הרבה כסף ויכול לשנות את כל האווירה בחדר.

הווינטאצ' של עודד עוזר לכם לחשוף את היופי שמסתתר בדלתות הישנות. הוא מגרד, שם חומצה, משייף, לעתים מבצע ניקוי חול, ולבסוף חושף את העץ שנמצא מתחת לשכבות הצבע.

נגרים רגילים שנתקלים בדלתות ישנות, יציעו לכם מיד להחליף לדלת חדשה. מיותר לגמרי! אצל עודד, זו בכלל לא אופציה. הוא יבצע שחזור ורסטורציה לדלת, ישפץ ויכין אותה Custom made עבורכם. זה גם יעלה לכם פחות וגם יוסיף חן של וינטג' מיוחד לחדר.

ריקבון עץ – הידעתם? דלתות שאינן מתוחזקות עם שמן, אימפרגנציה וטיפול מונע לאורך זמן, חשופות בשל חילופי העונות של מזג האוויר הישראלי ללחות ורטיבות ואז לשמש. זה גורם לכך שהעץ מתייבש, נרקב ומתפורר. עודד מטפל גם בבעיות של ריקבון עץ.

שימור ורסטורציה של דלתות עתיקות זו התמחות שמעט מאוד בעלי מקצוע יוכלו לעשות עבורכם, אם בכלל, מלבד עודד. זה יפה, זה חסכוני וזה גם משרת תפיסת עולם אקולוגית – לא צריך לזרוק את הישן אלא להחזיר לו את תהילת העבר.

למידע על טיפול קוסמטי לדלתות מטבח – לחצו כאן

צילום מבחוץ של הדלתות העתיקות, כיסוי הנחושת בצד הזה של הדלת הוא גבוה יותר, להגנה מרטיבות וגם המראה המיושן

שיוף דלתות, צבע הגנה מלחות וגימור צבע מט

כיסוי נחושת בחלק התחתות של הדלתות, גם ליופי וגם להגנה ממים

שחזור עץ רקוב בדלת כניסה

עבודת נגרות על דלת כניסה ישנה

התקנה של הדלת כניסה לאחר שכבת צבע

התאמה ועבודת נגרות מסורתית בעבודה על דלת ישנה

שיקום דלת כניסה מנזקי שמש וגשם

אשמח לסייע ולייעץ - טופס השארת פרטים: