שיש למטבח – מעץ אלון או מבמבוק

משטח עבודה פונקציונאלי, אסתטי, נעים, אשר מוסיף חום למטבח

איזה כיף לעבוד במטבח על משטח עץ במקום משטח אבן! עץ אלון ובמבוק בתור שיש הוא טרנד לוהט ורק מי שניסה יודע באיזה תענוג מדובר. משטח מעץ או במבוק מכניס חמימות טבעית אל המטבח – הוא מעורר תיאבון והופך את עבודת הכנת האוכל והבישול על גבי השיש לנוחה ונעימה הרבה יותר.

רגע, מה לגבי רטיבות? אין מה לחשוש. במבוק גדל במים ועמיד לרטיבות מטבעו. ואילו את עץ האלון ניתן למגן מפני רטיבות על ידי שכבה של אימפגרנציה, לזור ושמן טבעי – עודד ידאג לכך עם הווינטאצ' המיוחד שלו. בנוסף, אם במהלך השנים יצטברו על גבי השיש שריטות או כתמים, ניתן לחדש את השכבה העליונה באמצעות ליטוש ומריחה של לזור ושמן טבעי.

ומה לגבי האיכות והאסתטיקה? חומרי הגלם שתקבלו הם האיכותיים ביותר שניתן למצוא, במגוון גוונים, עיצובים ומרקמים, ואיכות העבודה של עודד היא אמנות בפני עצמה. עודד יהודה טלוסטי הוא נגר, מסגר ואמן שעושה שימוש בטכנולוגיות חדשניות, בוחר בקפידה את חומרי הגלם ומשקיע בתכנון ועיצוב משטחי עבודה אסתטיים במיוחד. והכל Custom made, מותאם לדרישות וצרכי הלקוח.

מה זה במבוק? צמח בעל יתרון אקולוגי – הוא מחדש עצמו וצומח מחדש לאחר שקוצרים אותו, ממש כמו בננות. זהו חומר חזק שאינו מתבלה ובעל מראה טבעי ומרהיב.

שיש מבמבוק? על ידי הצמדה של שתי פלטות של במבוק יוצר עודד עובי של 4 ס"מ לשיש חזק, אקולוגי, מעורר תיאבון ויפה לעין.

אשמח לסייע ולייעץ - טופס השארת פרטים: