שידה ישנה שהופכת למטבח

איתור, שיפוץ והתאמה של שידה ישנה שתהפוך לארון מטבח מרהיב

לקחת שידה ישנה ולהפוך אותה לארון מטבח מעורר התפעלות, מהסוג שלאף אחד אחר אין – זו אמנות. עודד הוא נגר ואמן מקצועי אשר יכול לתת לך שירות Custom made, שהוא גם אסתטי, גם אקולוגי וגם מקנה למטבח שלך עיצוב ייחודי ואותנטי.

אם יש רהיט ישן, אפילו כזה שנמצא במצב לא טוב, תן לעודד לבחון אותו. לא תאמינו איזה חידושים ותיקונים הוא כבר יצר ואיך ניתן להפיח חיים חדשים בשידה ישנה.

ואם צריך לבחור שידה מיוחדת למטבח? עודד מלווה את הלקוח לאורך כל הדרך – הוא ילך אתכם יחד לשוק הפשפשים או לאדם שמוכר שידה ביד 2, עד שנמצא את השידה שתתאים לטעם, לצרכים ולגודל המטבח.

תהליך ההכשרה של השידה כארון מטבח הוא מרתק ובאמצעות כלי עבודה איכותיים והיצירתיות הבלתי נגמרת של עודד – התוצאה היא מופלאה. השירות כולל צביעה בחומר דוחה רטיבות ועובש והגנה מנזקים על ידי אימפרגנציה, ובמידת הצורך גם התקנת שיש, החלפת צירים ודלתות שקטות.

שידות ישנות ששופצו והפכו לארון מטבח או לארון אמבטיה הן יצירות שנותנות לבית תחושה וחוויה שונות ומרשימות – להוציא מהישן את החדש. הן גם מתיישרות בדיוק עם תפיסת העולם של עודד – אלמנטים ישנים אינם בהכרח מקולקלים, וניתן לשמר אותם ואפילו להעלות את השווי שלהם מעל לערך המקורי שהיו שווים.

אצלי תוכלו לא רק לשקם כיסאות, אלא גם להנות מריפוד כסאות, תיקון ושיפוץ דלתות עתיקות, מסילות חלונות ועוד. יש לי שנים של ניסיון עם מגוון רחב של רהיטים, בכל הצורות, המצבים והסגנונות – מוזמנים ליצור קשר, להתייעץ, לשפץ ולהחזיר לחיים את הרהיטים שלכם.

אשמח לסייע ולייעץ - טופס השארת פרטים: