מי אני

שימור פנים שיטה ייחודית לשיחזור ועיצוב בתים אשר פותחה באופן בלעדי על ידי עודד יהודה טלוסטי לשיטתו של עודד כשהבית מתיישן הוא לא מתקלקל להיפך בית ישן הוא בית מיוחד שיש לו מאפיינים ייחודיים משלו לכן לפני שמחליפים והורסים בוינטאצ מבצעים שימור פנים
שחזור, מחזור, רסטורציה או קינצוגי ?
אם המילים האלה מדברות איליך, הגעת למקום הנכון. שמי עודד יהודה טלוסטי, אני בתחום העיצוב כבר יותר משלושים שנה.

ניסיון:

מחלקת פיתוח טכנית של התעשיה הצבאית, משרד הבטחון:
כרסום, חריטה, השחזה, ריתוך
הקמת גדר אלקטרונית בבקעת הירדן:
ניהול מאה עובדים, מגשר אלמבי ועד מערות קומארן.
ורטיקל בע"מ, ייצור ושיווק וילונות:
הפצת לחנויות בפריסה ארצית, בעלת ניסיון עשיר עם לקוחות עסקיים, אדריכליים, מוסדיים ופרטיים.
עובד ותיק בחברת מדרג בע"מ:
נגרות מטבח, שיפוץ ושחזור דלתות, רהיטים וחלונות וגם דירות מזה שמונה שנים.

לקוחות:

בנק דיסקונט, בנק הפועלים, התעשייה הצבאית, טבע, מנורה, מגדל, משרד הביטחון, רשות שדות התעופה, נצבע, ידיעות אחרונות, עמידר, יבמ ישראל, אמדוקס, הרצוג פוקס נאמן. דודו טופז, דיוויד קריבושה, שושנה אסלן, שי בזק, אריה מלינק, נאווה סמל, אייזנברג, נורית חדיף, אברי גלעד, גילה אלמגור, נוני מוזס. ורבים אחרים.
מגע מנצח.
אנו בווינטאצ 'מאמינים שלפני שאתה קונה חדש, כדאי לנסות להשתמש בכל מה שכבר יש לך. חותכים, משייפים וצובעים, ומכינים פריט לבית חדש לגמרי … אנו מומחים בשימוש בחומרים הישנים, ודרכם אנו משפצים, משחזרים, מחדשים או הופכים את הבית למקום אחר לגמרי – עם כל מה שיש.
חיסכון הוצאות ענק וחוויה שונה לחלוטין של חידוש, מיחזור ושחזור.
החלונות נצבעו עשרות פעמים לאורך השנים ומתחת לצבע מסתתר עץ יפה שמחכה לצאת לעולם. חלונות ודלתות אלו בעבודת הנגרות של פעם טובים יותר מהדלתות המיוצרות כיום. הטיפול בדלתות וחלונות אלה מעניק לדירה עומק וייחודיות, קסם היסטורי ששום דלת או חלון אלומיניום חדש לא יצליחו להתחרות.
בווינטצ' לא הורסים קירות, לא מייצרים מטבח חדש ומשתדלים מאוד למחזר.
הסיבה לכך היא שברגע שהרסתם מטבח, עליכם להחליף את כל הרצפות, אינסטלציה חדשה קרמיקה חדשה, חשמל… כל זה כרוך בהוצאות כבדות ומיותרות. לכן בווינטאצ אנו עובדים אחרת. המטרה העיקרית שלנו תהיה תמיד רק לשפץ את המטבח, מכיוון שאנחנו יודעים שהבסיס כמעט תמיד טוב.
קינצוגי, השבור הוא היפה. זה נכון לצלחות, לרהיטים וגם בתים.

כל פריט בחיינו יצבור מן הסתם את פגעי הזמן. שבר קטן בקצה צלחת, שריטה בלתי נראית על השידה או סדק חסר משמעות בקיר. גם אם שמישות החפץ לא נפגמת, הפגם הוויזואלי לבדו יכול להטריף את הדעת. במקרים חמורים יותר, כשהחפץ נשבר לגמרי אנחנו נוטים להיפטר ממנו ללא מחשבה יתרה. 
 ערכם של חפצים כאלו מדרדר מיד לדרגה של מוצר משומש וחסר ערך וקרוב לוודאי שיוחלפו בחדש בהזדמנות הראשונה.

שימור פנים - שיטה ייחודית לשחזור ועיצוב בתים אשר פותחה בלעדית על ידי עודד יהודה טלוסטי.

לדברי עודד, כשהבית מזדקן הוא לא מתקלקל. נהפוך הוא, בית ישן הוא בית מיוחד שיש לו מאפיינים ייחודיים משלו. לכן, לפני שינוי והרס, Vintach מבצע שימור פנים.

וינטאצ ', שימור פנים החל כתחביב, אהבה למחזור ושימור, העיקר לא לקנות חדש, לא להיות מעורב בעקירת יער נוסף.