לא הורסים קירות, מטבח, דלתות וחלונות – מתקנים, משפצים ומבצעים שימור פנים.

הכירו – שימור פנים, מונח מקצועי המאפשר לנו לבצע תיקונים יסודיים, מקצועיים ועיצוביים לבית במקום לזרוק, להחליף ולשבור.

 

במסורת האסתטיקה היפנית, וואבי וסבי הוא דרך להתבונן על העולם ולמצוא שמחה, הרמוניה וסיפוק בדברים הפשוטים והלא מושלמים.

מאמונה בתורה הזו, באקולוגיה וביופי שבתיקון ובשיפוץ (הרי שאני נגר אקולוגי ומעצב פנים) אני משפץ ובונה ללקוחותיי כבר שנים, חדרים וחללים רבים בצורה מיוחדת – עבודה מקצועית בה אנו מדגלים על השבירה וההתקנה מחדש אלא מבצעים תיקונים יסודיים ועיצוביים לחללי הבית – הרצפות, האריחים, הבלטות, החלונות והדלתות וכן, גם במטבח והצנרת והאינסטלציה.

להלן מספר דוגמאות לשיפוץ שאני מבצע לפי ה'וואבי ואסבי':

  1. שיפוץ בלטות – לעיתים רבות הבלטות, האריחים והרצפה מתיישנים ואף נהיים "מגעילים" – ישנן שיטות מיוחדות בעיצובן ובביצוען המאפשרות לנו להחיות את החדר ו"להפטר" מהבלטות המגעילות, משמע- לבצע חידוש אריחי רצפה ובלטות. ניתן ליצור מרובע או מלבן בחדרים ולבנות דגם מיוחד של בלטות אשר מתאימות לצבע או לעיצוב הדירה, ראו בתמונות המצורפות. אם ישנן מרצפות חלקות בדירה אז המרובע או המלבן יתבלטו מצוין, וההפך- מרצפות צבעוניות יובלטו מאוד על ידי מרצפות חלקות. כמובן שניתן להיעזר בי כמעצב פנים או ליצור דוגמה וריצוף לבקשתך. ניתן להיעזר בבלטות גם במקרים בהם אנו בוחרים להרוס קיר – ניתן להשלים את אזורי ההריסה עם ריצופים מיוחדים ואסתטיים עם בלטות (ריצופים) דוגמת הריצופים בתמונות.כמו כן, כאשר הרצפה יציבה ואינה סדוקה או רופפת, ניתן לבצע פוליש – חידוש, ניקוי וליטוש המרצפות בבית על ידי מכונה מיוחדת (קיימים סוגי פוליש שונים).כמובן, ניתן לחדש ולצבוע גם את הרובה בין הרצפות. שימוש בשיטות האלו מעניק לרצפה שלך מראה מיוחד, מעוצב ומחודש וחוסך המון כסף על שבירה, בנייה מחדש, רכישה והתקנה של מרצפות חדשות. ניתן אף להגיד כי השיטה לוקחת את הבית "לאחור", מקנה לו שימור וקסם עתיק.

כשאריחי הרצפה משעממים או דורשים תיקון
ניתן לשלב באריחים יפים וצבעוניים ולהתאימם למבנה החדר.

שימור פנים - תיקון אריחי רצפה


ניתן ליצור עיטור, איור או צורה מיוחדת בבלטות הרצפה.

תיקון אריחי רצפה ותיקון בלטות

 

  1. שיפוץ ותיקון חלונות ודלתות – את אלו ניתן לתקן, לחדש או ליישן. חלונות עתיקים ודלתות ישנות טובים פעמים רבות באיכותן מחלונות ודלתות חדשים. חומר הגלם הינו חומר גלם איכותי אשר אינו מיוצר ומשווק עוד. נגרות מקצועית ולא מכונות במפעל ממוחשב בייצור סדרתי עשויים להעניק לדלתות והחלונות שלך מראה חדש ישן – מעוצב, אסתטי ומתוקן. לרוב, החומרים החדשים אינם עמידים לרטיבות ושחיקה, אינם מבודדים טוב ואינם חזקים דיו. איכותן הירודה גורמת להחלפה מדי כמה שנים.  כאמור, ניתן לתחזק, לתקן לשמור ולעצב את אלו הישנים והאיכותיים.

 

רהיט שרצו לזרוק לפח..
לאחר כמה תיקונים, כל דיירי הבית נלחמו לקחת אותו לחדרם (רחל זכתה בסוף)

שימור פנים לרהיט ישן

 

  1. חשמל – לעיתים רבות החשמל בבית דורש החלפה, הוא אינו מספיק או דורש תיקון. אני עובד עם חשמלאים מנוסים, מהטובים בתחום אשר יודעים להשחיל את החוטים החדשים, להחליף שקעים וחיבורי תקשורת, להגדיל פאזות בארון ולשדרג בצורה מעולה את יכולת החשמל בדירה. יש לזכור ששיטה זו הינה עבודה משלימה בשיטת שימור הפנים אשר עוסקת בשיקום במקום בהריסה ובשבירה.
  1. אינסטלציה – גם את האינסטלציה במטבח, בשירותים ובמקלחת ניתן לשמר ולתקן – ניתן לבצע עבודות מיוחדות שאינן פוגעות או גורמות להחלפה מינימלית של ריצוף. כמו כן, ניתן לסגור חלק ממערכות האינסטלציה ולבנות מערכות עוקפות על קירות הבית החיצונים. בצורת התיקון הזו נחסך כסף רב על מטבח, שיש, בלטות ועוד.
  1. מטבח- אם כבר במטבח עסקינן, ידוע לנו כי מטבח חדש יכול לעלות עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים. חשוב לזכור,כשאנו עוסקים בשיפוץ מטבח ישן, לרוב, בסיס המטבח טוב וחזק – אפשר להחליף את דלתותיו, להחליף את השיש או לצפותו (לדוגמה בחומר מיוחד דוגמת הבמבוק ) וכמובן, לתקן ליקויים ולהחליף ידיות וצירים. כמו כן, במידה וישנם נגעים או סדקים ניתן לטפל בהם באמצעות "טיפולים קוסמטיים" יעילים ומקצועיים.

העברת מטבח מחדר אחד לחדר אחר בבית.
הוספנו מודלים להרחבה ושילבנו משטחי במבוק יפהיפיים שטופים בלבן..

שימור פנם לדירה תיקון מטבח


לסיכום, במידה והבית, החדר או חלל מסוים בביתכם זקוקים לשיפוץ יסודי – אל תמהרו להרוס, לשבור ולקנות חדשים.

צרו קשר, אשמח להעמיד לרשותכם הצעת מחיר אטרקטיבית ומקצועית. אוכל להגיע אליכם עם צוות מיומן ומנוסה אשר יבצע את השינויים בחסכון עצום, כמו כן – תוכלו להעניק לביתכם נופח עיצובי, מיוחד ומחודש.

צורת העבודה הזו מתאימה לשדרוג דירה להשכרה, מכירת דירה או בית והיא מיועדת, בין היתר, לחובבי אקולוגיה, עיצוב פנים ואומנות בעבודת יד.

לקבלת הצעת מחיר או התייעצות שלחו הודעה או השאירו פרטיכם. אשמח לדבר ולהתייעץ! עודד

בנוסף, אם יש לכם רהיט ישן ותקול ובין אם תזדקקו להחלפת דלתות מטבח, יש לי פתרון, עצה וניסיון בתיקון רהיטים – מכל הסוגים וכל המינים!
השיטה שפיתחתי כנגר אקולוגי מאפשרת לשפץ ללא כל הפעולות הקיצוניות האלו ולתת ללקוח דירה משופצת ויפה מאוד.
לא מתאים לכל אחד, אבל כדאי מאוד לבדוק איתי אם זה מתאים ואפשרי.
עודד. 0507322970

שתילת דלת עתיקה בבית חדש
התאמת הדלת למידות המשקוף והתקנת מנעול טריקה

דלת עתיקה בבית חדש שימור פנים

שחזור חלונות עתיקים
החלפת זכוכיות והדבקת חלונות מפורקים.
צביעה מיושנת והוספת מנגנונים חדשים

שחזור חלונות עתיקים החלפת זכוכיות בחלון

אשמח לסייע ולייעץ - טופס השארת פרטים: