כסא ההנקה שעבר רסטורציה

כסא יד שנייה הפך אחרי רסטורציה לכסא הנקה מרהיב שמחבר משפחה חדשה

תינוק חדש בא לעולם. חיים חדשים נוצרו. צאצא ראשון לזוג אוהבים שהפכו כעת למשפחה. זה מרגש, זו תחושה של התעלות רוח, אירוע שנותן משמעות לקיום שלנו. ואין פעולה משמעותית יותר בתחילת חייו של תינוק שזה עתה נושם את נשימותיו הראשונות מחוץ לבטן מאשר לינוק את חלב אמו.

הזוג הצעיר פנה אל עודד כמה שבועות לפני תאריך הלידה המתוכנן. היתה לזוג בקשה אחת: לעזור להם ליצור כסא הנקה מיוחד, כזה שיחבר בין האם לתינוק, יהיה נוח וגם יהיה בעל מראה אסתטי שמתחבר לעיצוב הווינטג'י שהם כל כך אוהבים.

וכך, עודד איתר ביחד איתם כסא ישן באחד משוקי הפשפשים החביבים עליו. האב לעתיד זכה להדרכה והיה שותף מלא בעבודת הרסטורציה לכסא. הם פירקו אותו יחד לגורמים, שייפו את העץ, ביצעו פוליטורה וצביעה מחדש בגוון כהה יותר שהגבר בחר. התוצאה היתה מהממת.

חודש לאחר מכן, בא התינוק לעולם, בן בכור לזוג מקסים וכסא ההנקה החדש הפך למקום החיבור בינו לבין אמו. כסא מיוחד ויפה לעין שמחבר משפחה, ועל הדרך גם מנע רכישה של כסא חדש והרס של עצים נוספים. אפשר אפילו לומר שבזכו כסא ההנקה המחודש, ביער כלשהו בעולם הבית של משפחה אחרת ניצל. כשאנחנו מחדשים וממחזרים, אנחנו שומרים גם על החיות ועל הבתים שלהם.

זו הסיבה שעודד כל כך אוהב להיות נגר אקולוגי – ליצוק משמעות אמיתית ואידיאולוגית מאחורי העבודה שלו.

אשמח לסייע ולייעץ - טופס השארת פרטים: