החלפת דלתות במטבח

במבוק צבעוני לדלתות, תיקון והחלפת ארונות מטבח , החלפת דלתות מטבח ומגירות מטבח: אקולוגי ויפה

דלתות וארונות הם הפרצוף של המטבח, אבל מה קורה כאשר הפרצוף נהיה מנוזל? מטבח כידוע הוא מקום שמועד לרטיבות וכולם מכירים את התופעה של דלתות וארונות מטבח שמתקלפים או מתנפחים?
שיטת ווינטאצ' של עודד היא גם יעילה, גם מחזיקה לאורך זמן, גם יפה וגם אקולוגית: החלפת דלתות מטבח עם במבוק. זה חוסך כסף רב משום שאין צורך להחליף שיש ואילו הארונות עצמם בדרך כלל טובים מבפנים.
מהו במבוק? ובכן, קודם כל חשוב לציין שאין מדובר בעץ. הוא אמנם דומה לעץ, אך במבוק הוא צמח ירוק-עד. היתרונות של במבוק:

  1. בעל מראה טבעי ומרהיב. ניתן לצבוע אותו בצבעים אשר גם מעוררים תיאבון וגם מספקים הגנה מקסימלית מפני רטיבות.
  2. עמיד לרטיבות ואינו מתבלה. במבוק גדל במים כך שאינו מושפע לרעה מרטיבות. הבמבוק הוא חומר חזק וקשה במיוחד ודלתות מטבח שעשויות ממנו מחזיקות עשרות שנים.
  3. יתרון אקולוגי. בחרתם במבוק, בחרתם להגן על הסביבה. חשבו על זה כך: כאשר בנאדם בונה מטבח חדש, באיזשהו מקום בעולם מורידים לשם כך כמה עצים ועשרות משפחות של חיות מאבדות את הבית שלהן – נמלים, ציפורים, עכבישים וכו'. חומר הבמבוק הוא כמו בננה – הוא גדל באזורים טרופיים ומתחדש באופן תמידי – קוצרים אותו אחת לשלושה חודשים והוא צומח מחדש, נגרות אקולוגית היא לא סתם סיסמה – היא חידוש מלא ערך ושמירה על הסביבה.

מעוניינים בהחלפת ארונות המטבח שלכם? תיקון, שיפוץ או עיצוב מקצועי ומיומן? מוזמנים ליצור איתי קשר! בניתי, שיפצתי ותיקנתי מגוון רחב של ארונות מטבח. החלפת דלתות מטבח יכולה להיות פעולה מהירה, מקצועית וחסכונית!

החלפת דלתות במטבח, עמידות גבוהה לרטיבות ולחות ומראה מרהיב

מבחר צבעים מרהיב ולפי הזמנה

ככה הדלתות נראות מין הצד, חומר טבעי דחוס ומשולב

אשמח לסייע ולייעץ - טופס השארת פרטים: